Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe terminy przedstawiające typową damę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują postawy na zabój oddanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują tkliwości, zaangażowania w uczuciach, ale z drugiej strony skrycie pragną żeby obecny partner czasami stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też kochają zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom wyjątkowych kobiet? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze czy większe potrzeby, ażeby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na tych skup się najbardziej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy podtrzymywać często drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona