Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych regionów dopiero raczkuje, jednak gdyby jednak przyjrzeć się temu z bliska polscy projektanci są w stanie pokazać klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od modnych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. W którym miejscu kryje się przeszkoda konsumentów? Brak potrzebych zdolności projektantów czy może szukający ludzie są zbyt wymagający w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na wyspecjalizowanie. Nabywcy widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są popularniejsze zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, albo innej części garderoby klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy zagłębić się w regionalny asortyment.

Podsumowując spróbujmy polubić to co Polskie! Zostawmy mity i dajmy szansę tutejszym projektantom ale również innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona